Привіт, Різдвяні свята вже близько і по чергам на кордоні стає очевиним, скільки ж Українців заробляє деінде. Хочу розказати про те, в який спосіб ми переказуєм гроші на гривневу карту з-за кордону, як це зробити і скільки це коштує.

Минули ті часи коли єдиним способом передати свої кровні грошенята в Україну був – з рук в руки. Часто люди витрачають купу зусиль, щоб знайти когось ким передати гроші, або платять непомірні комісії застарілим сервісам чи втрачають кілька процентів просто знімаючи гроші в Україні з банкомату.

З розвитком нових фінансових проектів з’явились можливості переказати гроші швидше і дешевше. В цьому записі я нажаль не можу зробити глибоке порівняння між всіма способами, так як використовую один, і він мене цілком влаштовує. Ми користуємось PaySend. Ось, що мені найбільше подобається:

  • Ціна переказу! Переказати 2000 злотих це тільки 7 PLN. Як на мене, то комісія розміром 0.35% цілком прийнятна.
  • Добрий курс. Курс валют конкурентний, але іноді в локальних обмінниках може бути трохи кращий, проте не значно.
  • Гроші на карті в Україні вже через пару хвилин. Це особливо мене здивувало, адже я чекав, що кошти прийдуть за кілька днів. Раз переказував вночі, всерівно одразу отримав гроші.
  • Дуже простий інтерфейс. Переказ коштів – процедура в кілька кліків.
  • Є мобільний додаток для смартфона. Дуже зручно, що можна зробити переказ будь-коли, а не шукати спеціально момент, щоб сісти за комп’ютер.

Теж можеш глянути на інші схожі сервіси: TransferWise чи TransferGo. Коли я обирав з-поміж цих трьох, то PaySend пропонував кращий обмінний курс, чим був вигідніший .

Якщо надумаєш скористатись, то можеш використати мій реферал код підчас реєстрації для цього перейди за посиланням https://paysend.com/bonus і впиши код “98f36f”. Перший переказ буде безплатним, що зекономить тобі близько 50 гривень.
 В цій статті ми подали вийнятново свою думку, і не рекламуєм жоден продукт. Я не маю жожного відношення до будь-якого з поданих сервісів і не несу відповідальності за помилки в їхній роботі. 

ДУЖЕ ДУЖЕ ПРОШУ ТЕБЕ!
Можливо ти знаєш когось, кому може бути цікава тема домашніх фінансів, або й сам хочеш знати більше?  Прошу тебе поширити інформацію про Блог між знайомим та в соціальних мережах! Також можеш знайти посилання на наш Telegram та записатись на News Letter всього лиш вписавши свій Мейл нижче! БЕЗ СПАМУ, ми не висилаєм жодної реклами чи іншого сміття, і не будем ЧЕСНО! Тільки наші дописи!